Electrabike.ee tegevusalaks on jalgrataste müük. Jalgrataste müük toimub meie kodulehe kaudu. Veebikeskkonnas asub meie jalgrattapood veebiaadressil electrabike.ee. Jalgratast saab soetada ka järelmaksuga. Järelmaks võimaldab osta kõige ihaldatuma jalgratta ilma suurt eelarveauku tekitamata.

Valikus on järgmised jalgrattad: linnarattad, cruiserid, jalgrattad meestele ja naistele ning laste jalgrattad. Electra jalgrattad on jalgrattad, mida iseloomustab sirge seljaga sõiduasend, mugavad ja laiad sadulad ning hea manööverdatavus. Pakutavad jalgrattad jagunevad erinevateks kollektsioonideks – Townie, Towie Commute, Cruiser, Amsterdam ja Loft ja lasterattad. Saadaval on ka lisavarustus – kiivrid, lukud, tuled, korvid. Jalgratas on tõeline sõber kogu eluks.

Meil on hea meel tõdeda, et tänases ühiskonnas soovime olla energiasäästlikumad ja keskkonnasõbralikumad. Jalgrattad on taaskord muutumas mugavaks, kiireks ja arvestatavateks sõiduvahenditeks. Jalgratas on oluline sõiduvahend. Meie valikus on lahedad ja stiilsed jalgrattad, jalgrattad mille hulgast leiad endale sobiva. Electra jalgrattad ootavad teid!